Alžběta Sokolová

Kategorie: Mládež
Třída: A-STT, A-LAT

 

Jan Sokol

Kategorie: Junior II.
Třída: B-STT, B-LAT

 

Vít Řezník*Dominika Churavá

Kategorie: Mládež
Třída: A/D-STT, A/D-LAT

 

 

Matěj Kalina*Eliška Kalinová

Kategorie: Junior I.
Třída: D-STT, D-LAT

Matěj a Eliška jsou sourozenci, tancují od roku 2017. Tanec mají oba moc rádi a na soutěžích se jim daří, v latině bývají pravidelně "na bedně". Na podzim roku 2018 si vytančili třídu D v latině i ve standardu. Kromě tance mají i jiné koníčky, přesto stíhají vše. Tanec je pro ně zábava, ale také si chtějí vytančit co nejvyšší třídy v latině i ve standardu.

 

Vít Hroch*Nela Churavá

Kategorie: Junior II.
Třída: D-STT, D-LAT

Víťa tancuje od ledna 2018, Nelča o něco déle. Společně vyrazili v září 2018 na svoji první soutěž a hned se umístili na bedně a posbírali tak své první bodíky. Zahájili tak velice slibně společnou taneční kariéru. V prosinci 2018 získali třídu D v latině, v dubnu 2019 si vytančili třídu D i ve standardu.

 

 

Filip Fišnar*Natálie Poláchová

Kategorie: Děti II.
Třída: E-STT, E-LAT

Filip s Natálkou jsou nově složeným párem. Filípek již za sebou má taneční i soutěžní zkušenosti, Natálka začala tancovat od září 2018. Společně se těší na první soutěže a vystoupení.


Naše další taneční páry:

Aneta a Vítězslav Přikrylovi

Ella Debre a Jakub Heller

Eliška Nováková

Zuzana Nováková

Přípravka dětí

Menší a začínající děti a junioři prochází nejdříve tzv. "přípravkou", kde se seznamují se základy jednotlivých tanců a rozvíjejí své pohybové dovednosti.

 

Podporují nás

Finančně:


Mediálně: