Daniel Knedla*Alžběta Sokolová

Kategorie: Dospělí
Třída: A-STT, A-LAT

Dan a Bety spolu tancují od podzimu roku 2018. Bety je členka našeho klubu, Dan je členem klubu Starlight Zlín. Spolu trénují v Olomouci a také v obou svých klubech, ve Zlíně i v Šumperku. Spolu se již zúčastnili Mistrovství ČR v družstvech.

Jan Sokol*Adéla Ondráčková

Kategorie: Junior II.
Třída: B-STT, B-LAT

Honzík a Adélka spolu tancují od května r. 2016. Trénují pravidelně 3-4x týdně, tanec je jejich hlavním koníčkem. Oba studují na gymnáziu. Na jaře roku 2017 začali jezdit pravidelně na soutěže a během pár měsíců si vytancovali ve své kategorii Junior I taneční třídu C jak v latině, tak i ve standardu. V roce 2018 si na jaře vytancovali ve standardu třídu B a tím mají ve své věkové kategorii nejvyšší třídu, kterou mohou mít. V roce 2018 se nominovali na všechna tři Mistrovství ČR a jejich velkým úspěchem je 16. místo ve standardu a 19. místo v kombinaci 10 tanců (latina + standard). V květnu 2018 se zúčastnili mezinárodního OPENu v Olomouci, kde si vytančili úžasné 7. místo ve standardu v mezinárodní konkurenci. Na jaře roku 2019 si vytančili třídu B také v latině.

Vít Řezník*Dominika Churavá

Kategorie: Dospělí
Třída: A/D-STT, A/D-LAT

 

 

Vít Král*Liliana Blechová

Kategorie: Junior II.
Třída: D-STT, D-LAT

Víťa a Lili tvoří pár od února 2017. Vítek začínal kroužkem zumby a poté přešel do našeho klubu. Lili tančila 8 let v dívčí taneční skupině a po této průpravě začala tančit s Vítkem. Po půl roce začali společně soutěžit a daří se jim velice, v červnu roku 2018 si vytančili třídu D v latině i ve standardu. Ve své nové třídě D již sbírají umístění "na bedně".
 

Tomáš Žoužela*Dominika Lazecká

Kategorie: Dospělí
Třída: D/E-STT, D/B-LAT

 

     

Matěj Kalina*Eliška Kalinová

Kategorie: Junior I.
Třída: D-STT, D-LAT

Matěj a Eliška jsou sourozenci, tancují od roku 2017. Tanec mají oba moc rádi a na soutěžích se jim daří, v latině bývají pravidelně "na bedně". Na podzim roku 2018 si vytančili třídu D v latině i ve standardu. Kromě tance mají i jiné koníčky, přesto stíhají vše. Tanec je pro ně zábava, ale také si chtějí vytančit co nejvyšší třídy v latině i ve standardu.

 

Vít Hroch*Nela Churavá

Kategorie: Junior II.
Třída: D-STT, D-LAT

Víťa tancuje od ledna 2018, Nelča o něco déle. Společně vyrazili v září 2018 na svoji první soutěž a hned se umístili na bedně a posbírali tak své první bodíky. Zahájili tak velice slibně společnou taneční kariéru. V prosinci 2018 získali třídu D v latině, v dubnu 2019 si vytančili třídu D i ve standardu.

 

 

Filip Fišnar*Natálie Poláchová

Kategorie: Děti II.
Třída: E-STT, E-LAT

Filip s Natálkou jsou nově složeným párem. Filípek již za sebou má taneční i soutěžní zkušenosti, Natálka začala tancovat od září 2018. Společně se těší na první soutěže a vystoupení.


Naše další taneční páry:

Aneta a Vítězslav Přikrylovi

Ella Debre a Jakub Heller

Eliška Nováková

Zuzana Nováková

Přípravka dětí

Menší a začínající děti a junioři prochází nejdříve tzv. "přípravkou", kde se seznamují se základy jednotlivých tanců a rozvíjejí své pohybové dovednosti.

 

Podporují nás

Finančně:


Mediálně: