Vít Řezník*Nikola Saňáková

Kategorie: Dospělí
Třída: B-STT, B-LAT

Víťa tancuje od juniorského věku, Niky je také dlouholetou tanečnicí. Spolu tancují od září roku 2017. Niky je členkou Klubu tanečního sportu Šumperk, střídavě trénují v obou klubech a na soutěžích také oba kluby střídavě reprezentují. Víťa studuje v Olomouci obor sportovní a rekondiční masér, Niky studuje šumperské gymnázium. Oba dva mají i jiné koníčky než tanec, Víťa kanoistiku a Niky extrémní běh. Spolu zaznamenali v latině i standardu spoustu úspěchů a umístění "na bedně", ve standardu jim chybí již jen krůček do nejvyšší národní třídy A.

Jan Svítil*Alžběta Sokolová

Kategorie: Dospělí
Třída: B-STT, B-LAT

Jenda a Bety spolu tancují od května 2017. Jenda je členem KST Quick Olomouc. Bety studuje šumperské gymnázium. V říjnu roku 2017 vyjeli na první soutěž, kde získali zlato v latině a zlatá série dál pokračovala. Osm soutěží – 7x zlato, 1x stříbro ze 17 párů v mezinárodní konkurenci a během 2,5 měsíců si vytancovali třídu B v latině. Během 10 měsíců spolu si vytancovali třídu B také ve standardu. Střídavě trénují v našem klubu a v Olomouci ve Quicku, tanec je jejich hlavní životní náplní. V latině si již na své teprve druhé soutěži v nové třídě B vytancovali 3. místo a první "F" na cestě do nejvyšší národní třídy A.

Jan Sokol*Adéla Ondráčková

Kategorie: Junior I.
Třída: B-STT, C-LAT

Honzík a Adélka spolu tancují od května r. 2016. Trénují pravidelně 3-4x týdně, tanec je jejich hlavním koníčkem. Oba studují na gymnáziu. Na jaře roku 2017 začali jezdit pravidelně na soutěže a během pár měsíců si vytancovali ve své kategorii Junior I taneční třídu C jak v latině, tak i ve standardu. V roce 2018 si na jaře vytancovali ve standardu třídu B a tím mají ve své věkové kategorii nejvyšší třídu, kterou mohou mít. V roce 2018 se nominovali na všechna tři Mistrovství ČR a jejich velkým úspěchem je 16. místo ve standardu a 19. místo v kombinaci 10 tanců (latina + standard). V květnu 2018 se zúčastnili mezinárodního OPENu v Olomouci, kde si vytančili úžasné 7. místo ve standardu v mezinárodní konkurenci.

Vít Král*Liliana Blechová

Kategorie: Junior I.
Třída: D-STT, D-LAT

Víťa a Lili tvoří pár od února 2017. Vítek začínal kroužkem zumby a poté přešel do našeho klubu. Lili tančila 8 let v dívčí taneční skupině a po této průpravě začala tančit s Vítkem. Po půl roce začali společně soutěžit a daří se jim velice, v červnu roku 2018 si vytančili třídu D v latině i ve standardu. Ve své nové třídě D již sbírají umístění "na bedně".
 

Tomáš Žoužela*Dominika Churavá

Kategorie: Mládež
Třída: E-STT, D-LAT

Tom a Domča spolu tancují od listopadu 2016. V roce 2017 začali soutěžit a během roku 2018 si vytančili svoji novou třídu D v latině. Domča byla několik let členkou zábřežských mažoretek, kde získala titul mistryně světa. Jejich cílem je vytančit si co nejdříve třídu D také ve standardu a pokračovat do vyšších tříd.

     

Dominik Burda*Karolína Mičunková

Kategorie: Děti II.
Třída: D-STT, D-LAT

Dominik s Karolínkou spolu začali tančit v září roku 2017. Domča již nějakou dobu tancoval, Karolínka začínala. Na první soutěži byli v březnu 2018 a daří se jim náramně, během půl roku si vytančili třídu D, ze které mají velikou radost.

 

 

Matěj Kalina*Eliška Kalinová

Kategorie: Děti II.
Třída: E-STT, E-LAT

Matěj a Eliška jsou sourozenci, tancují od roku 2017. Tanec mají oba moc rádi a na soutěžích se jim daří, v latině bývají pravidelně "na bedně". K zisku třídy D jim mnoho nechybí. Kromě tance mají i jiné koníčky, ale stíhají vše.

 

Vít Hroch*Nela Churavá

Kategorie: Junior I.
Třída: E-STT, E-LAT

Víťa tancuje od ledna 2018, Nelča o něco déle. Společně vyrazili v září 2018 na svoji první soutěž a hned se umístili na bedně a posbírali tak své první bodíky. Našlápli tak opravdu hodně dobře k zisku vyšší třídy D.

 

 

Filip Fišnar*Adéla Žouželová

Kategorie: Děti II.
Třída: E-STT, E-LAT

Filip s Adélkou spolu tancují od ledna roku 2017 v kategorii Děti II. Společně sbírají první zkušenosti na soutěžích v hobby kategorii "Tanec pro všechny" a učí se první taneční sestavy.

Přípravka dětí

Menší a začínající děti prochází nejdříve tzv. "přípravkou", kde se učí základní pohybové dovednosti ve spojení s hudbou.

Podporují nás

Finančně:


Mediálně: