KST NEXT Šumperk zapsán do dějin

11.01.2016 17:41

Členům Jakubovi a Bety se podařilo za rok 2015 vytancovat tolik bodů, že obsadili
první místa v ranklistu HOBBY v Českém svazu tanečního sportu v kategoriích:
Junior II. Standardní tance, Junior II. Latinskoamerické tance a Junior kombinace .

Kategorie Jun-II-STT - rok 2015[seznam započ. soutěží]
PořadíPárBodyKlub/Místo
1.MIČKECH Jakub - SOKOLOVÁ Alžběta78KST Next Šumperk
2.JURČÍK Tomáš - KUŇÁKOVÁ Tereza53TK Fortuna Zlín
3.ŠUBA David - BARTÁKOVÁ Marie39TK TŠ Starlet Brno
4.POKORNÝ Bedřich - MRÁZOVÁ Martina38Jiskra Raspenava, o.s.
5.MIKULČÍK Josef - FRUHWIRTOVÁ Lucie35TK TŠ Starlet Brno
6.PINTA Marek - KLÖPSCHOVÁ Kateřina23Droužkovice
7. - 8.KLOUDA Adam - KLIKOVÁ Lucie21Taneční klub StarStep
7. - 8.ŠVEJDA Antonín - ŠTENCLOVÁ Nicole21TK DanceExpert
9.ČURDA Marek - Buchtelová Taťána Klára17Brno
10.JIRMÁŘ Vojtěch - KUČEROVÁ Barbora16Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
11.KONEČNÝ Jan - MALÁTOVÁ Vanesa10TK DanceExpert
12.MIKYSKA Jan - BAUMOVÁ Barbora8Klub Tanečního Sportu Šumperk
13.SPURNÝ Matyáš - KLIMYAK Vladislava7TK TŠ Starlet Brno
14.KLOUČEK Štěpán - ODSTRČILOVÁ Jana5Taneční klub Vavruška
15.ALAČKOV Filip - HOLKOVÁ Kristýna2Brno
16. - 17.ŠTRAUCH Michal - KAŠPAROVÁ Marie1Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
16. - 17.ZACHAR Vojtěch - VLACHOVÁ Barbora1Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
18.ŠVEJDA Antonín - DOLEŽALOVÁ Adéla0TK DanceExpert

Kategorie Jun-II-LAT - rok 2015[seznam započ. soutěží]
PořadíPárBodyKlub/Místo
1.MIČKECH Jakub - SOKOLOVÁ Alžběta136KST Next Šumperk
2.ŠUBA David - BARTÁKOVÁ Marie52TK TŠ Starlet Brno
3.PINTA Marek - KLÖPSCHOVÁ Kateřina48Droužkovice
4.ŠVEJDA Antonín - ŠTENCLOVÁ Nicole36TK DanceExpert
5.HLAVÁČ Nikolas - RYCHLÁ Veronika29Karviná
6.KLOUDA Adam - KLIKOVÁ Lucie26Taneční klub StarStep
7.JIRMÁŘ Vojtěch - KUČEROVÁ Barbora23Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
8.HORŇÁK Dominik - ZICHOVÁ Vendula22Taneční Studio Vítkovice
9.MEJVALD Michal - ZUZÁNKOVÁ Michaela19Martinice v Krkonoších
10.KONEČNÝ Jan - MALÁTOVÁ Vanesa18TK DanceExpert
11.JURČÍK Tomáš - KUŇÁKOVÁ Tereza11TK Fortuna Zlín
12.KOZLER Kryštof - BENEŠOVÁ Sára10Kojčice
13.MIKYSKA Jan - BAUMOVÁ Barbora9Klub Tanečního Sportu Šumperk
14. - 15.PISTULKA Vojtěch - KOZLEROVÁ Nela8Černovice
14. - 15.POKORNÝ Bedřich - MRÁZOVÁ Martina8Jiskra Raspenava, o.s.
16.POSPÍŠIL Jiří - MRÁZKOVÁ Petra6KST Swing Kroměříž
17. - 19.ČURDA Marek - Buchtelová Taťána Klára4Brno
17. - 19.KLOUČEK Štěpán - ODSTRČILOVÁ Jana4Taneční klub Vavruška
17. - 19.ŠTRAUCH Michal - KAŠPAROVÁ Marie4Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
20.KOZLER Kryštof - KOZLEROVÁ Nela3Kojčice
21. - 22.ALAČKOV Filip - HOLKOVÁ Kristýna1Brno
21. - 22.ŠVEJDA Antonín - DOLEŽALOVÁ Adéla1TK DanceExpert
23.ZACHAR Vojtěch - VLACHOVÁ Barbora0Taneční škola Filip Gregoriades z.s.

Kategorie Jun-II-KOMB - rok 2015[seznam započ. soutěží]
PořadíPárBodyKlub/Místo
1.MIČKECH Jakub - SOKOLOVÁ Alžběta201KST Next Šumperk
2.JURČÍK Tomáš - KUŇÁKOVÁ Tereza112TK Fortuna Zlín
3.MIKYSKA Jan - BAUMOVÁ Barbora102Klub Tanečního Sportu Šumperk
4.HORŇÁK Dominik - ZICHOVÁ Vendula26Taneční Studio Vítkovice
5.JIRMÁŘ Vojtěch - KUČEROVÁ Barbora22Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
6.POSPÍŠIL Jiří - MRÁZKOVÁ Petra11KST Swing Kroměříž
7.BUZÁŠ Marek - PETLACHOVÁ Nikola10KST Swing Kroměříž
8.ŠTRAUCH Michal - KAŠPAROVÁ Marie4Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
9. - 10.KLOUČEK Štěpán - ODSTRČILOVÁ Jana3Taneční klub Vavruška
9. - 10.POLÁŠEK Kryštof - ŠEBESTOVÁ Lucie3Dance studio Ostrava
11. - 13.HEJL Richard - REICHLOVÁ Eliška0Klub Tanečního Sportu Šumperk
11. - 13.ŠKUBALA Ondřej - KRAJČOVÁ Jana0TK Fortuna Zlín
11. - 13.ZACHAR Vojtěch - VLACHOVÁ Barbora0Taneční škola Filip Gregoriades z.s.

Odkazy:

http://www.csts.cz/cs/Souteze/RanklistHobby?rok=2015&kategorie=306&zobrazit=Zobrazit

http://www.csts.cz/cs/Souteze/RanklistHobby?rok=2015&kategorie=307&zobrazit=Zobrazit

http://www.csts.cz/cs/Souteze/RanklistHobby?rok=2015&kategorie=308&zobrazit=Zobrazit

Gratulujeme a přejeme v roce 2016 hodně štěstí v postupových soutěžích.